LUFTPISTOL, Diana, mod 22.

LUFTPISTOL, Diana, mod 22.
4388252. LUFTPISTOL, Diana, mod 22.

4,5 mm.

Længde ca. 92 cm.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

4,5 mm.

Længde ca. 92 cm.

Antal besøg: 421