KULSYREPISTOL, Artemis, Cr600w.

4388193. KULSYREPISTOL, Artemis, Cr600w.

4,5 mm.

Længde ca. 99 cm.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Ridser og pletter. Gas er ikke inkluderet.

Få foretaget en gratis vurdering!

4,5 mm.

Længde ca. 99 cm.

Antal besøg: 296