RUNE PERSON. „Järvsö“, blandede medier.

4388163. RUNE PERSON. „Järvsö“, blandede medier.

blyant og akvarel på papir. Signeret Rune Person. Motivmål ca. 34x24 cm. (49x40 cm).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Rune Person (1914–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Rune Person (1914–1990)

Antal besøg: 305