YRJÖ EDELMANN. Litografi, 7/150, signeret.

4388099. YRJÖ EDELMANN. Litografi, 7/150, signeret.

79,5 x 58,5 cm (81,5 x 60,5 cm).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besøg: 320