DENIMJAKKE, str. 38, 20. århundrede.

4388079. DENIMJAKKE, str. 38, 20. århundrede.

Størrelse 38 efter mærkning, baglængde ca. 75 cm.
Applikationer i form af blomster på streget og på bagsiden, foret med bomuldsstof.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 204