MOLLY BARK. Stol, Meccano, usigneret.

4388009. MOLLY BARK. Stol, Meccano, usigneret.

Sædehøjde ca. 43 cm.
Ryghøjde ca. 92 cm.
Bredde ca. 47 cm.

Sidder let bøjet. Ridser og malingstab. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde ca. 43 cm.
Ryghøjde ca. 92 cm.
Bredde ca. 47 cm.

Antal besøg: 301