HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.

HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.
4388003. HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.

Olie på lærred.
Signeret.
Billeddimensioner: 79x54cm.
Rammemål: 94x69cm.

Ramme med slid på overfladen. Mindre farveknisker. Lærred med bule. Pletter.

Kunstner/designer

Hans Ripa (1912–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret.
Billeddimensioner: 79x54cm.
Rammemål: 94x69cm.

Kunstner/designer

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besøg: 500