LUFTRIFFEL, Diana, mod. ! 25.

LUFTRIFFEL, Diana, mod. ! 25.
4387997. LUFTRIFFEL, Diana, mod. ! 25.

Kaliber 4,5 mm.

Stræk ca. 97 cm.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Ridser og pletter. Afvisning bagudsyn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kaliber 4,5 mm.

Stræk ca. 97 cm.

Antal besøg: 733