IVAR MORSING. Landskab med marker.

4387993. IVAR MORSING. Landskab med marker.

Olie på panel, signeret og dateret -42.

23 x 38 cm.

Rammemål: 38 x 52,5 cm.

Mindre overfladesnavs.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

23 x 38 cm.

Rammemål: 38 x 52,5 cm.

Mindre overfladesnavs.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besøg: 247