STOPP, træ/sølv håndtag, begyndelsen af det 20. århundrede.

438795. STOPP, træ/sølv håndtag, begyndelsen af det 20. århundrede.

Håndtag indgraveret O. F. 1926.

Sølvstempler Hellsten AB, Uppsala, 1923.

Brugsslitage, lille bule på håndtaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 627