FLYMODEL, SAS, støbt aluminium, Fermo Model Factory, Charlottenlund, Danmark.

4387857. FLYMODEL, SAS, støbt aluminium, Fermo Model Factory, Charlottenlund, Danmark.

Ca. 56 x 51 cm.

Slid, ridser, malingstab, skader, motor og stativ mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 56 x 51 cm.

Antal besøg: 552