JÖRGEN WARING. olie på lærred, signeret.

438767. JÖRGEN WARING. olie på lærred, signeret.

Cirka 60 x 80 cm.

Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 60 x 80 cm.

Pletter.

Antal besøg: 3.336