KARIN PERSSON. „LIVET OMKRING BRUDT GREN“.

4387574. KARIN PERSSON. „LIVET OMKRING BRUDT GREN“.

Træsnit, signeret og dateret 1965, 20x16 cm. Rammemål ca. 51x41 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Karin Persson (1891–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Karin Persson (1891–1971)

Antal besøg: 377