TÆPPE, flet, usigneret, ca 240x172 cm.

4387553. TÆPPE, flet, usigneret, ca 240x172 cm.

Ca. 240x172 cm ekskl. vipper.

Større slitage. Beskadigede kanter. Snavs og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 240x172 cm ekskl. vipper.

Antal besøg: 243