BLIKBILER, med ledning, 2 stk. Midten af det 20. århundrede.
438727. BLIKBILER, med ledning, 2 stk. Midten af det 20. århundrede.
Politibil med ledning og kontrol, Chevrolet, Ichiko Tin Toys , Japan, Længde 21,5, bredde 8,5 cm Sportsvogn, med ledning og kontrol, Mercedes, Bandai Co. Ltd, Længde 23, bredde 9,5 cm.
Mindre slitage og mindre farvetab. Blå ledning med plastik brud.