BLIKBILER, med ledning, 2 stk. Midten af det 20. århundrede.

438727. BLIKBILER, med ledning, 2 stk. Midten af det 20. århundrede.

Politibil med ledning og kontrol, Chevrolet, Ichiko Tin Toys , Japan, Længde 21,5, bredde 8,5 cm Sportsvogn, med ledning og kontrol, Mercedes, Bandai Co. Ltd, Længde 23, bredde 9,5 cm.

Mindre slitage og mindre farvetab. Blå ledning med plastik brud.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 621