Violin med streng.

Violin med streng.
4386778. Violin med streng.

Længde 60 og 72 cm.

Brugsslitage.
String mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4386778. Violin med streng.

Længde 60 og 72 cm.

Brugsslitage.
String mangler.

Antal besøg: 312