Breechlock-riffel, 19. århundrede.

4386381. Breechlock-riffel, 19. århundrede.

mærket H 1848,
Længde 126 cm.

Opladningspæl mangler. Rust. Brugsslitage. Senere skruefærdiggørelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

mærket H 1848,
Længde 126 cm.

Antal besøg: 443