AARON ROTHERHAM. SURREALISTISK INTERIØR.

4386337. AARON ROTHERHAM. SURREALISTISK INTERIØR.

signeret, akvarel forhøjet med hvid, indrammet, 55cm x 74.5cm, samlet størrelse 89cm x 106cm.

Nogle mærker at indramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nogle mærker at indramme.

Antal besøg: 237