Slinglock Revolver, 19. århundrede.

4386123. Slinglock Revolver, 19. århundrede.

Længde 29 cm.
Indvendig diameter af tønden 9 mm.

Slid og slitage. Arbejdsmekanisme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 29 cm.

Antal besøg: 1.845