OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. tryk, religiøst motiv, et par, 20. århundrede.

438603. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. tryk, religiøst motiv, et par, 20. århundrede.

Samlede mål inklusive rammer 60 x 47 cm, 59 x 51 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 483