BERNARD BUFFET. Stilleben 'Før middagen', litografisk tryk.

4386010. BERNARD BUFFET. Stilleben 'Før middagen', litografisk tryk.

Bernard Buffet, stilleben 'Før middagen', litografisk tryk, tryksigneret og dateret 1955. Motiv h.64 x 49 cm, indrammet mål 79 x 63 cm.

Aldersrelateret patina. Ikke undersøgt uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 253