8 dampdrevne maskiner, hovedsagelig Tekno, Danmark.

4385799. 8 dampdrevne maskiner, hovedsagelig Tekno, Danmark.

Til dampmaskine.

Højde ca. 3-10 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Til dampmaskine.

Højde ca. 3-10 cm.

Antal besøg: 293