Trækuglerammer, 20. århundrede.

4385645. Trækuglerammer, 20. århundrede.

Ca. 48x38 cm og 28x22 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Fugtskader på den større. Der mangler dele på den mindre.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 48x38 cm og 28x22 cm.

Antal besøg: 196