BENGT FREDRIKSSON. OLIEMALERIER, TRE STYKKER.

4385615. BENGT FREDRIKSSON. OLIEMALERIER, TRE STYKKER.

Olier på panel, signeret og dateret 1972.
Billeddimensioner: 16,5x20cm, 12x24cm og 17x24cm.
Rammemål: 26x29,5cm, 21,5x33cm og 27x33cm.

Rammer med overfladeslid.

Kunstner/designer

Bengt Fredriksson (1932–2020)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammer med overfladeslid.

Kunstner/designer

Bengt Fredriksson (1932–2020)

Antal besøg: 454