OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE, på lærred, signeret G Sigvard.

4385589. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE, på lærred, signeret G Sigvard.

Rammestørrelse:
højde 58 cm, bredde 76 cm.

mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse:
højde 58 cm, bredde 76 cm.

mindre aldersslitage.

Antal besøg: 189