BAKKEBORD, metal/sten, 1900/2000 århundrede.

4385532. BAKKEBORD, metal/sten, 1900/2000 århundrede.

Højde 44,5 cm
Diameter 52 cm.

Pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 44,5 cm
Diameter 52 cm.

Pletter, ridser.

Antal besøg: 492