STRENGREYLDE, 1950'erne / 60'erne.

438490. STRENGREYLDE, 1950'erne / 60'erne.

Hylde længde 78 cm. Gavlhøjde 77 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og blå mærker. Tab af farve på gavle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 574