KALKSTENMØRTEL. 20. ÅRHUNDREDE.

4384886. KALKSTENMØRTEL. 20. ÅRHUNDREDE.

Mål: 14 x 24 x 24 cm.

Med tegn på brug. Restaureret mørtel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 14 x 24 x 24 cm.

Antal besøg: 136