CARL MAGNUS. GEOMETRISK SAMMENSÆTNING.

4384883. CARL MAGNUS. GEOMETRISK SAMMENSÆTNING.

Litografi, signeret og dateret 82, nummereret 19/90, ca 38x56 cm. Dimensioner på rammen ca. 42x60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Carl Magnus (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Carl Magnus (Født 1943)

Antal besøg: 354