SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Kystudsigt.

4384854. SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Kystudsigt.

Olie på lærred
Med en ulæselig underskrift
38x55 cm.

Ramme i forgyldt træ, med defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Med en ulæselig underskrift
38x55 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - D
Antal besøg: 203