HAVEBORD/SØJLEBORD, støbejern med stenplade.

4384680. HAVEBORD/SØJLEBORD, støbejern med stenplade.

Højde ca. 71 cm.
75x52 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 71 cm.
75x52 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 492