DAN LINDGREN. Litografi, Umeå motiv, Signeret, 1978.

4384664. DAN LINDGREN. Litografi, Umeå motiv, Signeret, 1978.

Umeå Bykirke fra floden
Signeret og nummereret i kridt: 4/275 Dan Lindgren 78

Dimensioner på billedområdet: 70 x 56 cm
Dimensioner med ramme: 88 x 76 cm.

Karmslid, evt. let gulnet blad, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Umeå Bykirke fra floden

Antal besøg: 261