UIDENTIFICERET KUNSTNER, Akvarel, signeret og dateret.

4384595. UIDENTIFICERET KUNSTNER, Akvarel, signeret og dateret.

Pinseliljer
Billedmål: 29 x 20 cm
Udvendige mål: 4 x 31 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pinseliljer
Billedmål: 29 x 20 cm
Udvendige mål: 4 x 31 cm.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 152