4384293. ARMBÅNDSUR 2 stk., automatisk.
Lagonda Automatic de Lux - etui ca. 34x36 mm, nr 712102,
Undersporkasse ca. 34x40 mm, nr 27870.
Brugsslitage, ridser på plastglas, Lagonda mangler armbånd. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.