ARMBÅNDSUR 2 stk., automatisk.

4384293. ARMBÅNDSUR 2 stk., automatisk.

Lagonda Automatic de Lux - etui ca. 34x36 mm, nr 712102,
Undersporkasse ca. 34x40 mm, nr 27870.

Brugsslitage, ridser på plastglas, Lagonda mangler armbånd. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 392