LOMMEUR 3 stk.

LOMMEUR 3 stk.
4384207. LOMMEUR 3 stk.

Zenith taske ca. 50mm manuel
Lavet etui ca. 48 mm kvarts
Kasse ca. 46 mm
samt to metalurkæder.

Brugsslitage, ridser, revner på urskiver.
Zenith - Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.
Batteriudskiftning påkrævet - Facit, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!
4384207. LOMMEUR 3 stk.

Zenith taske ca. 50mm manuel
Lavet etui ca. 48 mm kvarts
Kasse ca. 46 mm
samt to metalurkæder.

Antal besøg: 254