Udstoppet egern, 20. århundrede.

4384149. Udstoppet egern, 20. århundrede.

På gren. Højde ca. 26 cm.

Overfladeslitage. Det er snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!

På gren. Højde ca. 26 cm.

Antal besøg: 327