SIGFRID BENGTSSON. „KØER VED EN SKOV“.

4384138. SIGFRID BENGTSSON. „KØER VED EN SKOV“.

Olie på panel, signeret, tergo med titel og dateret -73, 32x49 cm. Dimensioner af rammen 35x52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 282