EVA ACKING. ABSTRAKT SAMMENSÆTNING.

4383830. EVA ACKING. ABSTRAKT SAMMENSÆTNING.

Olie på panel, signeret og dateret 79, ca 34x27 cm. Dimensioner på rammen ca. 40x32 cm.

Ramme med mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med mindre pletter.

Antal besøg: 257