STIG OLSON. GÅRDHAVE.

STIG OLSON. GÅRDHAVE.
4383776. STIG OLSON. GÅRDHAVE.

Olie på lærred, signeret, 46x38 cm. Dimensioner på rammen ca. 48x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Olson (Født 1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Olson (Født 1947)

Antal besøg: 300