SPEJL, rokoko, anden halvdel af 1700-tallet.

438370. SPEJL, rokoko, anden halvdel af 1700-tallet.

Forgyldt og bronze. Udvidet kam. Dekoration af rocailler og planter. Split facetteret glas. Højde 123 cm.

Senere forgyldt og bronzeret. Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.257