TORE ERIK ERIKSSON. Kystparti, olie på lærred, signeret E. E-son.

4383691. TORE ERIK ERIKSSON. Kystparti, olie på lærred, signeret E. E-son.

Dimensioner ca. 32 x 36 cm.
Mål med ramme ca. 49 x 83 cm.

Ramme med badges.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner ca. 32 x 36 cm.
Mål med ramme ca. 49 x 83 cm.

Ramme med badges.

Antal besøg: 185