En hat, grå filt, Champion, 20. århundrede.

4383587. En hat, grå filt, Champion, 20. århundrede.

Indvendige mål ca. 20,5 x 17 cm
Anslået størrelse 60.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Anslået størrelse 60.

Mindre slitage.

Antal besøg: 133