BORDLAMPE, satinglas, omkring århundredeskiftet 18/1900.

438357. BORDLAMPE, satinglas, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Rosetonet satinglas med dekoration i relief. Senere uændret til bordlampe, højde 24,5 inkl. lampe holder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 459