TÆNDINGSSTOP. Globe knogler og medaljonger, 20. årh.

4383569. TÆNDINGSSTOP. Globe knogler og medaljonger, 20. årh.

Længde ca. 18 cm, højde ca. 14,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 137