Hjørneskab, moderne stil, 20. århundrede.

4383564. Hjørneskab, moderne stil, 20. århundrede.

Malet. Bærer dateringen „1844". Længde ca 38, bredde 24, højde 48 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tørre revner. Farvetab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 201