NILS ANDERSSON. Olie på lærred, sildeben, signeret N Andersson 1858.

4383221. NILS ANDERSSON. Olie på lærred, sildeben, signeret N Andersson 1858.

Karmmål ca. 47 x 54 cm.

Brugstilstand, billedet passer løst i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Karmmål ca. 47 x 54 cm.

Antal besøg: 427