Candelaber/menora, messing. 20. århundrede.

4382784. Candelaber/menora, messing. 20. århundrede.

7 lette arme.

Bredde 28, højde 29 cm.

Brugsslitage. En let arm lidt kortere/skrå.

Få foretaget en gratis vurdering!

7 lette arme.

Bredde 28, højde 29 cm.

Antal besøg: 144