En cykel, første halvdel af det 20. århundrede.

4382638. En cykel, første halvdel af det 20. århundrede.

27/28 tommer.

Aldersslitage, omfattende skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

27/28 tommer.

Antal besøg: 1.656