MANGELBORDE, skåret træ, dateret 1841.

4382569. MANGELBORDE, skåret træ, dateret 1841.

Håndtag i form af en hest.
Højde 16 cm, længde 63 cm, bredde 16 cm.

Alderslid, nogle tørre revner, let ormtung.

Få foretaget en gratis vurdering!

Håndtag i form af en hest.

Antal besøg: 420