Spiseskab, teak, Ulferts, 1950/60'erne.

4382567. Spiseskab, teak, Ulferts, 1950/60'erne.

Længde 149, dybde 42, højde 11 cm.

Brugsslitage, ridser, løse skruer på låse.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 609